Radyatör Temizleme Makinesi - İlaçlı Temizleme

29-11-2013 18:22 ibrahim Su Kaçağı
Radyatör Temizleme Makinesi - İlaçlı Temizleme

Petek temizliği için özel üretilmiş makinalarla yıkama kimyasalları ve etkin yöntemle radyatör temizliği yapılır.Kalorifer temizliği yaptırarak daha verimli ve daha hızlı ısınan peteklere sahip olursunuz.Petekleriniz sökülmeden tekbir yerden makine ile bağlanıp kimyasal ilaç kullanarak sistemi ve tesisat boruların temizliği yapılır.Kalorifer petek temizliği kimyasal ilaçlı peteklerin içerisinde oluşan kireç tortu vb cisimleri sorunsuz bir şekilde çözerek sorununuzu kısa sürede çözmekteyiz.Petek temizliği yapıldığında radyatörleriniz ilk günki Isıtma gücüne kavuşur.Radyatör temizliği, Radyatör yıkama,ilaçlı petek temizliği,Petek temizliği,Kalorifer radyatör bakım,Kombi radyatör bakımı,Radyatör temizleme, Radyator bakımı, Kalorifer tesisatı temizlik,Kombi bakımı,Radyatör bakım, Kalorifer bakım,Petek makina ile temizlik petekleriniz sökülmeden eviniz kirlenmeden yapılır. Koruyucu kimyasalı kullanarak peteklerin ömrünü uzatın.peteklerinizden %20 daha fazla verim alın.

Yüksek gelen doğal gaz faturalarına rağmen ısınamadığınızı hissediyorsanız, soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi olan kombi ve kaloriferin yeterince ısı vermesini istiyorsanız petek temizliğini ihmal etmemeniz gerekmektedir. Petekleriniz zamanla kireçlenmeye, içlerinde tortular biriktirmeye başlar bu da tıkanıklıklara, zamanla ısı kaybına yol açar.

Petek temizliği işlevini tam olarak yerine getiremeyen peteklerin ısınması için kombi ayarınızı yükseltirsiniz. Bu da faturalarınızın kabarık gelmesine neden olur.Sağlığınız ve bütçeniz ihmale gelmez diyoruz önlem olarak belli periyotlarla bakımı ihmal etmemenizi ısrarla tavsiye ediyoruz. Petek temizliği ödediğimiz faturanın hakkını almak, yeterince ısınmak hepimizin hakkı. Tasarruf ederek ısınmalıyım diyorsanız kalorifer, kombi ve peteklerinizin bakımını, onarımını düzenli olarak yaptırmalı, kireç, sutaşı tıkanıklıklarını temizleme kimyasalıyla uzman kişiler tarafından açılmalıdır. Hem peteklerinizi hem de kombinizin eşanjörü ve tesisat borularına kadar temizliğini tecrübeli ekiplerimiz ile yapmaktayız.

Petek temizliği kalorifer tesisatınız eski, demir boru tipi ise petek temiziği yaptırırken, petek temizliğini yapacak firmanın kullandığı kimyasal ilacı iyi seçmesi büyük önem taşımaktadır. Petek temizliği kullanılan kimyasal ilaç iyi seçilmediği takdirde kalorifer tesisatı eski olduğundan dolayı, kimyasal ilaçtaki asidik oran iyi ayarlanmaz ise ve kimyasal ilaç kaliteli değilse boruları delebilir. Petek temizliği Sistem zaten çürümeye yüz tuttuğundan zayıf düşmüştür.
Petek temizliği zayıf olan noktalardan kullanılan kimyasal ilacın asidinden dolayı sızmalar oluşabilir. Dolayısıyla petek temizliği için talepte bulunduğunuz firma tesisatçı ve tecrübeli olmalıdır. Tesisatçı kullandığı makine ile kaç bar basınç uygulayacağını tesisatı göz önünde bulundurarak ayarlayabilmelidir. Petek temizliği hatta kimyasal ilacın dozunu dahi petek temizliği yapacağı mesken, işyeri v.b. yerlerdeki tesisat yapısı, petek sayısını göz önün de bulundurarak ayarlamalıdır.

Petek temizliği, Uzmanlar tesisat olarak bizler bu sektörde uzun zamandan beri faaliyet gösteriyor olmamız nedeni ile yukarıda saydığımız tecrübeye ve ekipmana sahibiz. Petek temizliği için bizleri seçin rahat edin.

Yorum yap

 
Image verification

İstanbul Tesisat Adres

Aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak veya iletişim formu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

  • Kocasinan Merkez Mah. Sakıp Sabancı Cad. No: 23 Bahçelievler / İstanbul
  • İstanbul Avrupa: + 90 212 645 3333
  • İstanbul Anadolu: + 90 216 383 3633
  • E-Posta: info@radyatortemizlik.net

Site Haritası   |   Hakkımızda   |   RSS

Copyright © 2015 - İstanbul Tesisat Tüm Hakları Saklıdır.